Yazılı ehliyet sınavından başarılı olan adaylarımızın direksiyon sınavlarına girerken bekleyecekleri ve beklerken vakit geçirecekleri yeni Yavuztürk Eğitim ve Sınav Alanımız hizmetinize açılmıştır.

Yavuzturk Egitim Alanimiza Kadikoy – Uskudar ve Baglarbasi’ndan otobus ile ulasim bilgisi:

Kadikoy den hareket eden 14Y veya Uskudar – Marmaray Önünden hareket eden 11Y otobüsleri . Capitol duragindan ve Millet Bahcesi duragindan gecmektedir. Yavuzturk İlkögretim Okulu duraginda inilir,otobusten indikten sonra okul sag tarafinizda kalacak sekilde okulun onunden gecen yoldan asagiya yurunur,yokusun bitimindeki yol ayriminda yolun sag tarafina donulur ve 50 mt. duz devam edilir, yolun bitiminde sol tarafta Üsküdar Sürücü Kurslari Dinlenme Tesisi bulunmakta olup Hocalarimiz sizleri burada beklemektedir.

Yavuzturk Egitim Alanimiza Ümraniye’den minibus ile ulasim bilgisi:

Santralden hareket eden Mavi Yavuzturk minibusune binilir, bu minibusten Yavuzturk İlkögretim Okulu duraginda inilir, minibusten indikten sonra okul arka sag tarafinizda kalacak sekilde okulun onunden asagiya yurunur, yokusun bitimindeki yol ayriminda yolun sag tarafina donulur ve 50 mt.duz devam edilir, yolun bitiminde sol tarafta Üsküdar Sürücü Kurslari Dinlenme Tesisi bulunmakta olup Hocalarimiz sizleri burada beklemektedir.