Yeşil Işık Sürücü Kursları

2004 yılında kurulan Yeşil Işık Sürücü Kursubaşarılı ve kaliteli eğitim anlayışı ile Üsküdar merkezde eğitim ve öğretim hizmetini siz değerli kursiyerlerle buluşturdu. 2005 yılının ortalarında Bağlarbaşı Yeşil Işık Sürücü Kursu şubesi ile Marmara Üniversitesi bitişiğinde İstanbul Sürücü Kursları arasında en iyi olmak için ve daha fazla kursiyerkaliteli eğitim anlayışını aktarmak için Bağlarbaşı Yeşil Işık Sürücü Kursu olarak hizmete girmiştir.

Başarılı eğitmen kadrosu sayesinde yazılı ehliyet sınavlarında %85 başarı oranı sağlamıştır. Yeşil Işık Sürücü Kursu olarak direksiyon sınav sonuçlarında ise %100 başarı ile başarısını zirveye taşımıştır. İstanbul da en iyi sürücü kursu olmak için Yeşil Işık Sürücü Kursu olarak kursiyerlerimize en iyi eğitimi veriyoruz. Sadece İstanbul da en iyi sürücü kursu olmak ve diğer, Üsküdar En İyi Sürücü KursuKadıköy En İyi Sürücü KursuBağlarbaşı En İyi Sürücü KursuErenköy En İyi Sürücü KursuÜmraniye En İyi Sürücü KursuAtaşehir En İyi Sürücü KursuBağdat Caddesi En İyi Sürücü KursuFikirtepe En İyi Sürücü KursuGöztepe En İyi Sürücü KursuKozyatağı En İyi Sürücü KursuMaltepe En İyi Sürücü KursuMerdivenköy En İyi Sürücü KursuSahrayıcedit En İyi Sürücü KursuSuadiye En İyi Sürücü KursuŞerifali En İyi Sürücü KursuBostancı En İyi Sürücü KursuKazasker En İyi Sürücü Kursu olmaktır.

Yazılı ehliyet sınavına girmeden önce kursiyerlerimizi teorik dersler için özel olarak dizayn edilmiş 14 kişilik sınıflarda eğitim vermekteyiz. 10 gün süren direksiyon eğitimlerinin 5 günü akan trafikte birebir verilmektedir. Kursiyerlerimiz direksiyon dersi çalışmaları için bağlı bulunduğu şubemizden götürülüp geri getirilmektedir.

Yeşil Işık Sürücü Kursu olarak amacımız kursiyerlere hem teorik ehliyet derslerinde hemde direksiyon derslerinde en iyi eğitim ve en kaliteli dersleri verebilmek ve trafiğe gönül rahatlığı ile çıkabilmelerini sağlamaktır.

Yeşil Işık Sürücü Kursu ilk yardım, araç tekniği, trafik ve çevre bilgisi ve trafik adabı teorik dersleri ve direksiyon dersleri Milli Eğitim Bakanlığından onaylı ve alanında uzman, uzman olduğu eğitimleri yıllara dayanan geçmiş bilgi ve donelerini paylaşarak anlatan ve tümü üniversite mezunu eğitimler tarafından verilmektedir.

Yeşil Işık Sürücü Kursu olarak hedeflediğimiz koşulsuz kursiyer memnuniyeti ve trafikte daha bilinçli sürücüler yetiştirmektir. Direksiyon derslerinde kullandığımız tüm araçlar son modeldir.

Üsküdar bölgesinde haftanın her günü motosiklet eğitimi veren tek sürücü kursu olan Yeşil Işık Sürücü Kursumuza gelerek en iyi motosiklet ehliyetini ve en iyi motosiklet dersini bizden alabilirsiniz.

Motosiklet ehliyetleri için motosiklet eğitimlerimiz kendi özel pistimizde haftanın her günü motosiklet eğitimi sloganıyla her gün uygun olduğunuz saatlerde organize edilip verilmektedir.

Comment (1)

  1. İylds
    20 Kasım 2020

    Öncelikle merhaba, ehliyet almak için tercihen en iyi bir kurs kesinlikle YEŞİL IŞIK olmalıdır. Yazılı Sınavı öncesi ders anlatımları kaçırmayın. Aşırı derecede faydasını görürsünüz. Ve direksiyon derslerinizi kesinlikle atlatmayın, ben şanslıyım ki dünyalar tatlısı bir hocaya denk geldim, Hamide hocam. O kadar iyi vakit geçirdim ki direksiyon dersinin cidden bitmemesini istedim. Size sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum 🙏🏾👏🏾

Comments are closed.