0850 430 30 00  | [email protected]yesilisiksurucukurslari.com

7/24 Danışma Hattı 0507 166 00 00

Yeşil Işık Sürücü Kursları Facebook Yeşil Işık Sürücü Kursları Twitter  Yeşil Işık Sürücü Kursları Sizi Arayalım

Şubelerimiz


Yeşil Işık Sürücü Kursu olarak siz değerli kursiyerlerimize daha iyi hizmet verebilmek için İstanbul'un farklı ilçelerindeki şubelerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Benimsemiş olduğumuz kaliteli eğitim anlayışımızla daha bilinçli sürücüler yetiştirme amacımıza hep birlikte ilerliyoruz.

 

Direksiyon derslerimizde asıl amacımız sıradan bir direksiyon eğitimi vermenin yanında tüm ileri sürüş tekniklerini öğretmeyi hedefliyoruz. Yapmış olduğumuz direksiyon derslerimizde sadece sizi sınava hazırlamıyoruz, unutamayacağınız ve psikomotor davranış haline gelecek sürüş tekniklerinden de bahsediyor ve akan trafikte rahat araç kullanım imkanlarının nasıl sağlanacağını size empoze ediyoruz. Sürücü adayı bağlı bulunduğu şubemizden alınır, eğitim alanına götürülür ve eğitim bitiminde tekrar kursa geri getirilir. Direksiyon eğitim saati yazıldığınız kurs süresi boyunca herhangi bir limit yok ve toplam 3 haftadır. %100 başarı ile direksiyon dersi tamamlanır ve hem sınava hazır hemde trafiğe adapte bir şekilde yani tam anlamıyla sürücü olarak eğitim verilir. Ehliyet teorik dersler alanında uzman eğitmenler tarafından ve eğitim için hazırlanmış özel sınıflarda verilir. Direksiyon çalışmalarımız toplu bir şekilde yapılmamaktadır, özellikle birebir eğitim ile daha başarılı olacağınızı düşündüğümüz için direksiyon derslerine birebir direksiyon eğitimi şeklinde yapılır.

 

Yeşil Işık Sürücü Kursu olarak eğitmenlerimizin ve kurs olarak amacımız adaylara hem teorik eğitimde hemde direksiyon derslerinde en iyi ve en kaliteli eğitimi vermek. Trafikten korkmadan, severek çıkmanızı sağlamak. Yeşil Işık Sürücü Kursu İlkyardım, Araç Tekniği, Trafik ve Çevre Bilgisi, Trafik Adabı ve Direksiyon Dersleri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı alanında uzman ve üniversite mezunu eğitmenler tarafından kendi özel pistinde haftanın her günü motosiklet eğitimi verilir.

 

Tüm ehliyet sınıfı eğitimleri Yeşil Işık Sürücü Kursu ve tüm şubelerinde verilmektedir.

Şubelerimiz Etiket

Yeşil ışık sürücü kursu, yeşil ışık sürücü kursu, ehliyet tüm ehliyet sınıfları, üsküdar yeşil ışık sürücü kursu, ümraniye yeşil ışık sürücü kursu, kadıköy yeşil ışık sürücü kursu, bağlarbaşı yeşil ışık sürücü kursu, ehliyet sınıfları, a grubu ehliyet belgeleri, a ehliyet, a1 ehliyet, a2 ehliyet, a sürücü belgesi, a1 sürücü belgesi, a2 sürücü belgesi, a sınıfı ehliye,t b sınıfı ehliyet, b otomatik ehliyet, b manuel ehliyet c sınıfı ehliyet d sınıfı ehliyet f sınıfı ehliyet g sınıfı ehliyet direksiyon sınavı direksiyon eğitimi sınav esnası direksiyon tutuşu fren gaz debriyaj direksiyon hakimiyeti direksiyon heyecan direksiyon sınavı heyecan başarılı ve kaliteli eğitim üsküdar bağlarbaşı istanbul sürücü kursları kaliteli eğitim istanbul en iyi sürücü kursu üsküdar en iyi sürücü kursu kadıköy en iyi sürücü kursu bağlarbaşı en iyi sürücü kursu erenköy en iyi sürücü kursu ümraniye en iyi sürücü kursu ataşehir en iyi sürücü kursu bağdat caddesi en iyi sürücü kursu fikirtepe en iyi sürücü kursu göztepe en iyi sürücü kursu kozyatağı en iyi sürücü kursu maltepe en iyi sürücü kursu merdivenköy en iyi sürücü kursu sahrayıcedit en iyi sürücü kursu suadiye en iyi sürücü kursu şerifali en iyi sürücü kursu bostancı en iyi sürücü kursu kazasker en iyi sürücü kursu üsküdar en iyi ehliyet kursu kadıköy en iyi ehliyet kursu bağlarbaşı en iyi ehliyet kursu erenköy en iyi ehliyet kursu ümraniye en iyi ehliyet kursu ataşehir en iyi ehliyet kursu bağdat caddesi en iyi ehliyet kursu fikirtepe en iyi ehliyet kursu göztepe en iyi ehliyet kursu kozyatağı en iyi ehliyet kursu maltepe en iyi ehliyet kursu merdivenköy en iyi ehliyet kursu sahrayıcedit en iyi ehliyet kursu suadiye en iyi ehliyet kursu şerifali en iyi ehliyet kursu bostancı en iyi ehliyet kursu kazasker en iyi ehliyet kursu bilinçli sürücü a sınıfı ehliyet belgeleri a1 sınıfı ehliyet belgesi a1 sınıfı sürücü belgesi a sınıfı ehliyet belgesi a sınıfı sürücü belgesi a2 sınıfı ehliyet a2 sınıfı ehliyet belgesi a2 sınıfı sürücü belgesi motosiklet pisti motosiklet ehliyeti kadıköy ataşehir motosiklet kadıköy motosiklet sahrayıcedit motosiklet göztepe motosiklet ümraniye motosiklet a motosiklet a motosiklet ehliyeti a1 ehliyet yaş a1 motosiklet özel ders

Yeşil Işık Sürücü Kursu Üsküdar Şubesi

  yesilisik uskudar

 

Yeşil Işık Sürücü Kursu Üsküdar Şubesi

AHMEDİYE DR.FAHRİ ATABEY CAD.NO:44 (HÜKÜMET KONAĞI KARŞISI)

Telefon: 0(216) 532 93 10

Whatsapp: 0(555) 997 24 71

Konum Almak için tıklayınız!

 

 

Yeşil Işık SRC Kursu Çekmeköy Şubesi

  yesil isik cekmekoy src sube

 

Yeşil Işık SRC Kursu Çekmeköy Şubesi

ÇAVUŞBAŞI CAD.SERHAT SOK. MEYSAN İŞ MERKEZİ NO:2/1 MADO KARŞISI, 34782 ÇEKMEKÖY

Telefon: 0216 340 12 90

Call Center: 0850 430 30 00

Konum Almak için tıklayınız!

Tusmer MYK Belgelendirme Merkezimiz

  tusmer myk merkezimiz

 

Tusmer MYK Belgelendirme Merkezimiz

Ihlamurkuyu Mah. Alemdağ Cad. Huzur Sok. No:3/2 Ümraniye/İstanbul

Telefon: 0(216) 348 34 19

Whatsapp: 0(542) 334 14 94

Konum Almak için tıklayınız!

Yeşil Işık Sürücü Kursu Erenköy Şubesi

  yesilisik erenköy

 

Yeşil Işık Sürücü Kursu Erenköy Şubesi

FAHRETTİN KERİM GÖKAY CAD.AKBANK BLOKLARI NO:290 ERENKÖY/KADIKÖY(MİNİBÜS YOLU ÜZERİ SAHRAYI CEDİD CAMİİ KARŞISI)

Telefon: 0(216) 386 05 01

Whatsapp: 0(530) 301 91 35

Konum Almak için tıklayınız!

Yeşil Işık Sürücü Kursu Çekmeköy-Dudullu Şubesi

  yesilisik dudullu

 

Yeşil Işık Sürücü Kursu Çekmeköy-Dudullu Şubesi

AŞAĞI DUDULLU MAH. KARABULUT SK. NO:46 / DAİRE:1 ÜMRANİYE (Otonova Karşısı/Serindere Köprüsü)

Telefon: 0(216) 365 03 35

Whatsapp: 0(545) 358 10 33

Konum Almak için tıklayınız!

Yeşil Işık Sürücü Kursu Bağlarbaşı Şubesi

  yesilisik altunizade

 

Yeşil Işık Sürücü Kursu Bağlarbaşı Şubesi

ALTUNİZADE MAH.NUH KUYUSU CAD.NO:116 ÜSKÜDAR (MARMARA İLAHİYAT BİTİŞİĞİ-CAPİTOL AVM YANI)

Telefon: 0(216) 651 79 23

Whatsapp: 0(555) 997 24 70

Konum Almak için tıklayınız!

 

Yeşil Işık Sürücü Kursu Psikoteknik Merkezimiz

  yesilisik psikoteknik

 

Yeşil Işık Sürücü Kursu Psikoteknik Merkezimiz

Ahmediye Mahallesi, Dr. Fahri Atabey Cd. No:50, 34664 Üsküdar/İstanbul

Telefon: 0(216) 532 93 10

Whatsapp: 0(555) 997 24 71

Konum Almak için tıklayınız!

Yeşil Işık Sürücü Kursu Ümraniye Şubesi

  yesilisik umraniye

 

Yeşil Işık Sürücü Kursu Ümraniye Şubesi

ATATÜRK MAH.ALEMDAĞ CAD.NO:43 (ÜMRANİYE ÇARŞI MEYDANI-Hacıoğlu Lahmacun Üstü)

Telefon: 0(216) 412 88 88

Whatsapp: 0(506) 627 34 32

Konum Almak için tıklayınız!

 

Yeşil Işık Sürücü Kursu MotorAkademisi Pistimiz

  yesilisik motorakademisi

 

Yeşil Işık Sürücü Kursu MotorAkademisi Pistimiz

Merdivenköy Mahallesi, Muhtar Kadir Kuruçay Sk. No:7, 34795 Kadıköy/İstanbul

Telefon: 0(216) 532 93 10

Whatsapp: 0(555) 997 24 71

Konum Almak için tıklayınız!

Online Ehliyet Kayıt

Online Ehliyet Kayıt sistemimiz ile online olarak ehliyet kaydı yapabilirsiniz. Gerekli belgeler kısmından ehliyet için istenilen belgeleri öğrenebilirsiniz.

 

Online Ehliyet Kaydı için tıklayınız.

 

 

Ehliyet Alma Süreci

Ehliyet teorik yani yazılı sınavıbaşarılı bir şekilde tamamladınız, direksiyon sınavından da başarılı oldunuz. Sırada ehliyet nasıl alınır, alma süreci nasıldır?

 

Ehliyet alma süreci için tıklayınız.

Ehliyet Randevu

Ehliyet sınavını kazandınız, direksiyon sınavını da başarılı ile geçtiniz. Artık sıra ehliyeti çıkarmakta, ehliyet için emniyetten randevu almanız gerekiyor.

 

Ehliyet randevusu için lütfen tıklayınız.

 

 

Yeni Direksiyon Sınavı

Yenilenen direksiyon sınavı sisteminde dikkat etmemiz gereken bazı noktalar ve yenilenen parkurlar ile ilgili bilmemiz gerekenler sınavda başarımızı yükseltecektir.

 

Direksiyon sınavı için tıklayınız.

Özel Direksiyon Dersi

Özel direksiyon dersi eğitimlerimiz ile ilgili hem direksiyon sınavlarında başarı gösteriyor hemde trafikte sürüş yaparken kendinizi rahat hissediyorsunuz.

 

Özel Direksiyon Dersi için tıklayınız.

  

 

Stajyer Ehliyet

Stajyer ehliyet hangi sürücü adaylarını ilgilendiriyor ve kimle stajyer ehliyet sahibi olabilir, stajyer ehliyet nedir? Stajyer ehliyet ile ilgili yükümlülükler nedir?

 

Stajyer Ehliyet için tıklayınız.

Özel Motosiklet Eğitimi

Motosiklet eğitimleri İstanbul'un merkezinde haftanın her günü özel eğitmenler eşliğinde özel motosiklet parkurları ve teknikleriyle sürücü adaylarımıza verilmektedir.

 

Motosiklet Eğitimi için lütfen tıklayınız.

 

 

Ehliyet E-Sınav

Ehliyet sınavlarında artık yeni bir E-Sınav dönemi başladı. Elektronik ehliyet sınavı nedir? Elektronik Ehliyet Sınavı Nasıl yapılır? Üsküdar E-Sınav merkezi nerdedir?

 

Elektronik Ehliyet Sınavı için tıklayınız.

Back to top