0850 430 30 00  | [email protected]yesilisiksurucukurslari.com

7/24 Danışma Hattı 0507 166 00 00

Yeşil Işık Sürücü Kursları Facebook Yeşil Işık Sürücü Kursları Twitter  Yeşil Işık Sürücü Kursları Sizi Arayalım

Yavuztürk Eğitim ve Sınav Alanı

Yazılı ehliyet sınavından başarılı olan adaylarımızın direksiyon sınavlarına girerken bekleyecekleri ve beklerken vakit geçirecekleri yeni Yavuztürk Eğitim ve Sınav Alanımız hizmetinize açılmıştır.

 

yavuzturk egitim ve sinav alani

 

Yavuzturk Egitim Alanimiza Kadikoy - Uskudar ve Baglarbasi'ndan otobus ile ulasim bilgisi:

 

Kadikoy den hareket eden 14Y veya Uskudar - Marmaray Önünden hareket eden 11Y otobüsleri . Capitol duragindan ve Millet Bahcesi duragindan gecmektedir. Yavuzturk İlkögretim Okulu duraginda inilir,otobusten indikten sonra okul sag tarafinizda kalacak sekilde okulun onunden gecen yoldan asagiya yurunur,yokusun bitimindeki yol ayriminda yolun sag tarafina donulur ve 50 mt. duz devam edilir, yolun bitiminde sol tarafta Üsküdar Sürücü Kurslari Dinlenme Tesisi bulunmakta olup Hocalarimiz sizleri burada beklemektedir.

 

 


Yavuzturk Egitim Alanimiza Ümraniye'den minibus ile ulasim bilgisi:


Santralden hareket eden Mavi Yavuzturk minibusune binilir, bu minibusten Yavuzturk İlkögretim Okulu duraginda inilir, minibusten indikten sonra okul arka sag tarafinizda kalacak sekilde okulun onunden asagiya yurunur, yokusun bitimindeki yol ayriminda yolun sag tarafina donulur ve 50 mt.duz devam edilir, yolun bitiminde sol tarafta Üsküdar Sürücü Kurslari Dinlenme Tesisi bulunmakta olup Hocalarimiz sizleri burada beklemektedir.

Online Ehliyet Kayıt

Online Ehliyet Kayıt sistemimiz ile online olarak ehliyet kaydı yapabilirsiniz. Gerekli belgeler kısmından ehliyet için istenilen belgeleri öğrenebilirsiniz.

 

Online Ehliyet Kaydı için tıklayınız.

 

 

Ehliyet Alma Süreci

Ehliyet teorik yani yazılı sınavıbaşarılı bir şekilde tamamladınız, direksiyon sınavından da başarılı oldunuz. Sırada ehliyet nasıl alınır, alma süreci nasıldır?

 

Ehliyet alma süreci için tıklayınız.

Ehliyet Randevu

Ehliyet sınavını kazandınız, direksiyon sınavını da başarılı ile geçtiniz. Artık sıra ehliyeti çıkarmakta, ehliyet için emniyetten randevu almanız gerekiyor.

 

Ehliyet randevusu için lütfen tıklayınız.

 

 

Yeni Direksiyon Sınavı

Yenilenen direksiyon sınavı sisteminde dikkat etmemiz gereken bazı noktalar ve yenilenen parkurlar ile ilgili bilmemiz gerekenler sınavda başarımızı yükseltecektir.

 

Direksiyon sınavı için tıklayınız.

Özel Direksiyon Dersi

Özel direksiyon dersi eğitimlerimiz ile ilgili hem direksiyon sınavlarında başarı gösteriyor hemde trafikte sürüş yaparken kendinizi rahat hissediyorsunuz.

 

Özel Direksiyon Dersi için tıklayınız.

  

 

Stajyer Ehliyet

Stajyer ehliyet hangi sürücü adaylarını ilgilendiriyor ve kimle stajyer ehliyet sahibi olabilir, stajyer ehliyet nedir? Stajyer ehliyet ile ilgili yükümlülükler nedir?

 

Stajyer Ehliyet için tıklayınız.

Özel Motosiklet Eğitimi

Motosiklet eğitimleri İstanbul'un merkezinde haftanın her günü özel eğitmenler eşliğinde özel motosiklet parkurları ve teknikleriyle sürücü adaylarımıza verilmektedir.

 

Motosiklet Eğitimi için lütfen tıklayınız.

 

 

Ehliyet E-Sınav

Ehliyet sınavlarında artık yeni bir E-Sınav dönemi başladı. Elektronik ehliyet sınavı nedir? Elektronik Ehliyet Sınavı Nasıl yapılır? Üsküdar E-Sınav merkezi nerdedir?

 

Elektronik Ehliyet Sınavı için tıklayınız.

Back to top