0850 430 30 00  | [email protected]yesilisiksurucukurslari.com

7/24 Danışma Hattı 0507 166 00 00

Yeşil Işık Sürücü Kursları Facebook Yeşil Işık Sürücü Kursları Twitter  Yeşil Işık Sürücü Kursları Sizi Arayalım

Sınıflarımız

Ehliyet hayallerde kalmasın, hayallerine YEŞİL IŞIK yak!

Eğitim sınıflarımızda benimsediğimiz;

  • Direksiyon usta öğreticisi, sürücü adayının heyecanını yenmesini sağlar ve motivasyonunun daha yüksek tutmayı amaçlar.
  • Direksiyon eğitimlerimiz sadece sizleri sınava değil, sizleri sürücü olmaya hazırlar.
  • Teorik derslerimiz adaylarımızın başarısını yükseltmek için özel sınıflar halindedir. Sınıflarımız 15 kişilik ve derslerimiz dolu dolu geçmektedir.
  • Teorik derslerimiz; Trafik ve Çevre Bilgisi, Araç Tekniği, İlkyardım ve Trafik Adabı konuları alanında uzman ve bu bölümlerde kendini geliştirmiş, kendine has metodu olan eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Sıradan bir eğitimden ziyade burada öğreneceğiniz bilgilerin zihninizde yer etmesi için geliştirdiğimiz bazı metodları da sizlere sunuyoruz.

Eğitimlerimizden faydalanmak ve özel imkanlarımızdan haberdar olmak için bizimle iletişime geçin...

Online Ehliyet Kayıt

Online Ehliyet Kayıt sistemimiz ile online olarak ehliyet kaydı yapabilirsiniz. Gerekli belgeler kısmından ehliyet için istenilen belgeleri öğrenebilirsiniz.

 

Online Ehliyet Kaydı için tıklayınız.

 

 

Ehliyet Alma Süreci

Ehliyet teorik yani yazılı sınavıbaşarılı bir şekilde tamamladınız, direksiyon sınavından da başarılı oldunuz. Sırada ehliyet nasıl alınır, alma süreci nasıldır?

 

Ehliyet alma süreci için tıklayınız.

Ehliyet Randevu

Ehliyet sınavını kazandınız, direksiyon sınavını da başarılı ile geçtiniz. Artık sıra ehliyeti çıkarmakta, ehliyet için emniyetten randevu almanız gerekiyor.

 

Ehliyet randevusu için lütfen tıklayınız.

 

 

Yeni Direksiyon Sınavı

Yenilenen direksiyon sınavı sisteminde dikkat etmemiz gereken bazı noktalar ve yenilenen parkurlar ile ilgili bilmemiz gerekenler sınavda başarımızı yükseltecektir.

 

Direksiyon sınavı için tıklayınız.

Özel Direksiyon Dersi

Özel direksiyon dersi eğitimlerimiz ile ilgili hem direksiyon sınavlarında başarı gösteriyor hemde trafikte sürüş yaparken kendinizi rahat hissediyorsunuz.

 

Özel Direksiyon Dersi için tıklayınız.

  

 

Stajyer Ehliyet

Stajyer ehliyet hangi sürücü adaylarını ilgilendiriyor ve kimle stajyer ehliyet sahibi olabilir, stajyer ehliyet nedir? Stajyer ehliyet ile ilgili yükümlülükler nedir?

 

Stajyer Ehliyet için tıklayınız.

Özel Motosiklet Eğitimi

Motosiklet eğitimleri İstanbul'un merkezinde haftanın her günü özel eğitmenler eşliğinde özel motosiklet parkurları ve teknikleriyle sürücü adaylarımıza verilmektedir.

 

Motosiklet Eğitimi için lütfen tıklayınız.

 

 

Ehliyet E-Sınav

Ehliyet sınavlarında artık yeni bir E-Sınav dönemi başladı. Elektronik ehliyet sınavı nedir? Elektronik Ehliyet Sınavı Nasıl yapılır? Üsküdar E-Sınav merkezi nerdedir?

 

Elektronik Ehliyet Sınavı için tıklayınız.

Back to top