0850 430 30 00  | [email protected]yesilisiksurucukurslari.com

7/24 Danışma Hattı 0507 166 00 00

Yeşil Işık Sürücü Kursları Facebook Yeşil Işık Sürücü Kursları Twitter  Yeşil Işık Sürücü Kursları Sizi Arayalım

Yeşil Işık Sürücü Kursu Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Yeşil Işık Sürücü Kursu olarak misyon anlayışımız, "Ehliyet hayallerde kalmasın, hayallerine yeşil ışık yak!" anlayışıyla hem eğitim kalitesini ehliyet almak isteyen sürücü adaylarına aktarmak, Üsküdar en iyi ehliyet kursu olmaktır. Sadece Üsküdar en iyi Ehliyet kursu olmak ve diğer, Üsküdar En İyi Ehliyet Kursu, Kadıköy En İyi Ehliyet Kursu, Bağlarbaşı En İyi Ehliyet Kursu, Erenköy En İyi Ehliyet Kursu, Ümraniye En İyi Ehliyet Kursu, Ataşehir En İyi Ehliyet Kursu, Bağdat Caddesi En İyi Ehliyet Kursu, Fikirtepe En İyi Ehliyet Kursu, Göztepe En İyi Ehliyet Kursu, Kozyatağı En İyi Ehliyet Kursu, Maltepe En İyi Ehliyet Kursu, Merdivenköy En İyi Ehliyet Kursu, Sahrayıcedit En İyi Ehliyet Kursu, Suadiye En İyi Ehliyet Kursu, Şerifali En İyi Ehliyet Kursu, Bostancı En İyi Ehliyet Kursu, Kazasker En İyi Ehliyet Kursu olmaktır. Yeşil Işık Sürücü Kursumuzda çalışmakta olan tüm eğitmenlerimiz alanın uzman ve tecrübeli üniversite mezunlarıdır. Eğitim verdiğimiz tüm sürücü adaylarına ve özel direksiyon dersi verdiğimiz en iyi hizmeti ve kaliteyi vererek toplum için faydalı sürücüler yetiştirmek ve kaza risklerini en aza indirmek misyonumuzdur.

 

Vizyonumuz

Yeşil Işık Sürücü Kursumuzun vizyonu bugünden daha iyi sürücü kursu olmak ve daha iyi sürücüler yetiştirmektir. Kazaları önlemek ve kaza risklerini en aza indirirken bilinçli sürücüler yetiştirmek. Sadece ehliyet vermeye hedeflenmeden bilinçli sürücü yetiştirme odaklı eğitimler uygulayarak topluma fayda sağlayan sosyal sorumluluk projeleri ile Yeşil Işık Sürücü Kursu, hala trafikte aktif sürücülük yapan ve sürücü adaylarına daha iyi eğitim vermek için vizyon edinmiştir.

Online Ehliyet Kayıt

Online Ehliyet Kayıt sistemimiz ile online olarak ehliyet kaydı yapabilirsiniz. Gerekli belgeler kısmından ehliyet için istenilen belgeleri öğrenebilirsiniz.

 

Online Ehliyet Kaydı için tıklayınız.

 

 

Ehliyet Alma Süreci

Ehliyet teorik yani yazılı sınavıbaşarılı bir şekilde tamamladınız, direksiyon sınavından da başarılı oldunuz. Sırada ehliyet nasıl alınır, alma süreci nasıldır?

 

Ehliyet alma süreci için tıklayınız.

Ehliyet Randevu

Ehliyet sınavını kazandınız, direksiyon sınavını da başarılı ile geçtiniz. Artık sıra ehliyeti çıkarmakta, ehliyet için emniyetten randevu almanız gerekiyor.

 

Ehliyet randevusu için lütfen tıklayınız.

 

 

Yeni Direksiyon Sınavı

Yenilenen direksiyon sınavı sisteminde dikkat etmemiz gereken bazı noktalar ve yenilenen parkurlar ile ilgili bilmemiz gerekenler sınavda başarımızı yükseltecektir.

 

Direksiyon sınavı için tıklayınız.

Özel Direksiyon Dersi

Özel direksiyon dersi eğitimlerimiz ile ilgili hem direksiyon sınavlarında başarı gösteriyor hemde trafikte sürüş yaparken kendinizi rahat hissediyorsunuz.

 

Özel Direksiyon Dersi için tıklayınız.

  

 

Stajyer Ehliyet

Stajyer ehliyet hangi sürücü adaylarını ilgilendiriyor ve kimle stajyer ehliyet sahibi olabilir, stajyer ehliyet nedir? Stajyer ehliyet ile ilgili yükümlülükler nedir?

 

Stajyer Ehliyet için tıklayınız.

Özel Motosiklet Eğitimi

Motosiklet eğitimleri İstanbul'un merkezinde haftanın her günü özel eğitmenler eşliğinde özel motosiklet parkurları ve teknikleriyle sürücü adaylarımıza verilmektedir.

 

Motosiklet Eğitimi için lütfen tıklayınız.

 

 

Ehliyet E-Sınav

Ehliyet sınavlarında artık yeni bir E-Sınav dönemi başladı. Elektronik ehliyet sınavı nedir? Elektronik Ehliyet Sınavı Nasıl yapılır? Üsküdar E-Sınav merkezi nerdedir?

 

Elektronik Ehliyet Sınavı için tıklayınız.

Back to top