0850 430 30 00  | [email protected]yesilisiksurucukurslari.com

7/24 Danışma Hattı 0507 166 00 00

Yeşil Işık Sürücü Kursları Facebook Yeşil Işık Sürücü Kursları Twitter  Yeşil Işık Sürücü Kursları Sizi Arayalım

Kadromuz

Direksiyon derslerimizde asıl amacımız sıradan bir direksiyon eğitimi vermenin yanında tüm ileri sürüş tekniklerini öğretmeyi hedefliyoruz. Yapmış olduğumuz direksiyon derslerimizde sadece sizi sınava hazırlamıyoruz, unutamayacağınız ve psikomotor davranış haline gelecek sürüş tekniklerinden de bahsediyor ve akan trafikte rahat araç kullanım imkanlarının nasıl sağlanacağını size empoze ediyoruz. Sürücü adayı bağlı bulunduğu şubemizden alınır, eğitim alanına götürülür ve eğitim bitiminde tekrar kursa geri getirilir. Direksiyon eğitim saati yazıldığınız kurs süresi boyunca herhangi bir limit yok ve toplam 3 haftadır. %100 başarı ile direksiyon dersi tamamlanır ve hem sınava hazır hemde trafiğe adapte bir şekilde yani tam anlamıyla sürücü olarak eğitim verilir. Ehliyet teorik dersler alanında uzman eğitmenler tarafından ve eğitim için hazırlanmış özel sınıflarda verilir. Direksiyon çalışmalarımız toplu bir şekilde yapılmamaktadır, özellikle birebir eğitim ile daha başarılı olacağınızı düşündüğümüz için direksiyon derslerine birebir direksiyon eğitimi şeklinde yapılır.

 

Yeşil Işık Sürücü Kursu olarak eğitmenlerimizin ve kurs olarak amacımız adaylara hem teorik eğitimde hemde direksiyon derslerinde en iyi ve en kaliteli eğitimi vermek. Trafikten korkmadan, severek çıkmanızı sağlamak. Yeşil Işık Sürücü Kursu İlkyardım, Araç Tekniği, Trafik ve Çevre Bilgisi, Trafik Adabı ve Direksiyon Dersleri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı alanında uzman ve üniversite mezunu eğitmenler tarafından kendi özel pistinde haftanın her günü motosiklet eğitimi verilir.

 

Tüm ehliyet sınıfı eğitimleri Yeşil Işık Sürücü Kursu ve tüm şubelerinde verilmektedir.

Online Ehliyet Kayıt

Online Ehliyet Kayıt sistemimiz ile online olarak ehliyet kaydı yapabilirsiniz. Gerekli belgeler kısmından ehliyet için istenilen belgeleri öğrenebilirsiniz.

 

Online Ehliyet Kaydı için tıklayınız.

 

 

Ehliyet Alma Süreci

Ehliyet teorik yani yazılı sınavıbaşarılı bir şekilde tamamladınız, direksiyon sınavından da başarılı oldunuz. Sırada ehliyet nasıl alınır, alma süreci nasıldır?

 

Ehliyet alma süreci için tıklayınız.

Ehliyet Randevu

Ehliyet sınavını kazandınız, direksiyon sınavını da başarılı ile geçtiniz. Artık sıra ehliyeti çıkarmakta, ehliyet için emniyetten randevu almanız gerekiyor.

 

Ehliyet randevusu için lütfen tıklayınız.

 

 

Yeni Direksiyon Sınavı

Yenilenen direksiyon sınavı sisteminde dikkat etmemiz gereken bazı noktalar ve yenilenen parkurlar ile ilgili bilmemiz gerekenler sınavda başarımızı yükseltecektir.

 

Direksiyon sınavı için tıklayınız.

Özel Direksiyon Dersi

Özel direksiyon dersi eğitimlerimiz ile ilgili hem direksiyon sınavlarında başarı gösteriyor hemde trafikte sürüş yaparken kendinizi rahat hissediyorsunuz.

 

Özel Direksiyon Dersi için tıklayınız.

  

 

Stajyer Ehliyet

Stajyer ehliyet hangi sürücü adaylarını ilgilendiriyor ve kimle stajyer ehliyet sahibi olabilir, stajyer ehliyet nedir? Stajyer ehliyet ile ilgili yükümlülükler nedir?

 

Stajyer Ehliyet için tıklayınız.

Özel Motosiklet Eğitimi

Motosiklet eğitimleri İstanbul'un merkezinde haftanın her günü özel eğitmenler eşliğinde özel motosiklet parkurları ve teknikleriyle sürücü adaylarımıza verilmektedir.

 

Motosiklet Eğitimi için lütfen tıklayınız.

 

 

Ehliyet E-Sınav

Ehliyet sınavlarında artık yeni bir E-Sınav dönemi başladı. Elektronik ehliyet sınavı nedir? Elektronik Ehliyet Sınavı Nasıl yapılır? Üsküdar E-Sınav merkezi nerdedir?

 

Elektronik Ehliyet Sınavı için tıklayınız.

Back to top