0850 430 30 00  | [email protected]yesilisiksurucukurslari.com

7/24 Danışma Hattı 0507 166 00 00

Yeşil Işık Sürücü Kursları Facebook Yeşil Işık Sürücü Kursları Twitter  Yeşil Işık Sürücü Kursları Sizi Arayalım

Ehliyet kursiyerlerimizin başarısını arttırmak için sizlere ehliyet online eğitim kitabı ve online testleri ile sizlere ehliyet online eğitim modülümüzü sunuyoruz. Bu eğitim modülümüz ile siz değerli kursiyerlerimiz sürücü kursumuzundan talep ettiğiniz şifre ile online olarak dilediğiniz yerden ehliyet eğitimi alabileceksiniz. Bu ehliyet eğitimi sayesinde kendinizi geliştirecek ve başarı oranınızı yükselteceksiniz.

 

Bu eğitim modülümüzün içerisinde Ehliyet Sürücü Eğitim Kitabı, sürücü adayları için E-Sınav modülü, Sürücü adayları için Motosiklet Defansif Sürüş Eğitimi, Sürücü Adayları için Direksiyon Sınav Hazırlık Eğitimi, Sürücü adayları için Temel Defansif Sürüş Eğitimi, Sürücü Adayları için son çıkmış sınavların online çözüm kısmı bulunmaktadır.

 

Aşağıdaki linklerden TC Kimlik Numaranız ve Şifreniz ile online ehliyet eğitim sistemine giriş sağlayabilirsiniz;


Sürücü Adayları - Ehliyet Sürücü Eğitim Kitabı - Sürücü Kitabı - Ehliyet KitabıEhliyet Elektronik Sınav, Elektronik Ehliyet Sınavı, Ehliyet E-SınavMotosiklet Defansif Sürüş Eğitimi, Motosiklet Eğitimi, Motosiklet Temel Sürüş Eğitimi, Defansif Motosiklet Eğitimi Özel Direksiyon Sınavı, Direksiyon Sınavına Hazırlık, Ehliyet Direksiyon Sınavına Hazırlık, Direksiyon Sınav Hazırlık EğitimiTemel Defansif Sürüş Eğitimi, Temel Sürüş EğitimiSon Ehliyet Sınavı Test Çözüm, Son Yapılan Ehliyet Sınavı Soru Çözüm

 


 

Online Ehliyet Kayıt

Online Ehliyet Kayıt sistemimiz ile online olarak ehliyet kaydı yapabilirsiniz. Gerekli belgeler kısmından ehliyet için istenilen belgeleri öğrenebilirsiniz.

 

Online Ehliyet Kaydı için tıklayınız.

 

 

Ehliyet Alma Süreci

Ehliyet teorik yani yazılı sınavıbaşarılı bir şekilde tamamladınız, direksiyon sınavından da başarılı oldunuz. Sırada ehliyet nasıl alınır, alma süreci nasıldır?

 

Ehliyet alma süreci için tıklayınız.

Ehliyet Randevu

Ehliyet sınavını kazandınız, direksiyon sınavını da başarılı ile geçtiniz. Artık sıra ehliyeti çıkarmakta, ehliyet için emniyetten randevu almanız gerekiyor.

 

Ehliyet randevusu için lütfen tıklayınız.

 

 

Yeni Direksiyon Sınavı

Yenilenen direksiyon sınavı sisteminde dikkat etmemiz gereken bazı noktalar ve yenilenen parkurlar ile ilgili bilmemiz gerekenler sınavda başarımızı yükseltecektir.

 

Direksiyon sınavı için tıklayınız.

Özel Direksiyon Dersi

Özel direksiyon dersi eğitimlerimiz ile ilgili hem direksiyon sınavlarında başarı gösteriyor hemde trafikte sürüş yaparken kendinizi rahat hissediyorsunuz.

 

Özel Direksiyon Dersi için tıklayınız.

  

 

Stajyer Ehliyet

Stajyer ehliyet hangi sürücü adaylarını ilgilendiriyor ve kimle stajyer ehliyet sahibi olabilir, stajyer ehliyet nedir? Stajyer ehliyet ile ilgili yükümlülükler nedir?

 

Stajyer Ehliyet için tıklayınız.

Özel Motosiklet Eğitimi

Motosiklet eğitimleri İstanbul'un merkezinde haftanın her günü özel eğitmenler eşliğinde özel motosiklet parkurları ve teknikleriyle sürücü adaylarımıza verilmektedir.

 

Motosiklet Eğitimi için lütfen tıklayınız.

 

 

Ehliyet E-Sınav

Ehliyet sınavlarında artık yeni bir E-Sınav dönemi başladı. Elektronik ehliyet sınavı nedir? Elektronik Ehliyet Sınavı Nasıl yapılır? Üsküdar E-Sınav merkezi nerdedir?

 

Elektronik Ehliyet Sınavı için tıklayınız.

Back to top