0850 430 30 00  | [email protected]yesilisiksurucukurslari.com

7/24 Danışma Hattı 0507 166 00 00

Yeşil Işık Sürücü Kursları Facebook Yeşil Işık Sürücü Kursları Twitter  Yeşil Işık Sürücü Kursları Sizi Arayalım

Sürücü adaylarının başarılarını arttırmak için devamlı çalışıyoruz. Türkiye de bilinçli sürücüler yetiştirmeyi kendine ilke haline getirmiş olan Yeşil Işık Sürücü Kursları olarak sizlere online eğitim sistemimizi sunuyoruz. Bu online ehliyet sistemimizde tüm konuların konu anlatımlarını videolu bir şekilde izleyebilecek ve öğrenebileceksiniz.

 

Her sınav sonrası sınav çözümleri ile kendi bilgilerinizi pekiştirebileceksiniz. Bu eğitim videolarımız neler isterseniz onlara bir göz atalım;

 

 

  • Trafik ve Çevre Bilgisi Konu Anlatım Videosu ile hem konuları tek tek izleyecek hemde konular hakkında geniş bir bilgi sahibi olacaksınız.
  • Araç Tekniği ve Motor Bilgisi Konu Anlatım Videosu ile hem konuları tek tek izleyecek hemde konular hakkında geniş bir bilgi sahibi olacaksınız.
  • İlkyardım Bilgisi Konu Anlatım Videosu ile hem konuları tek tek izleyecek hemde konular hakkında geniş bir bilgi sahibi olacaksınız.
  • Trafik Adabı Konu Anlatım Videosu ile hem konuları tek tek izleyecek hemde konular hakkında geniş bir bilgi sahibi olacaksınız.
  • Ehliyet Çıkmış Soru Çözüm ve Konu Anlatım Videosu ile hem konuları tek tek izleyecek hemde konular hakkında geniş bir bilgi sahibi olacaksınız.

 

Aşağıdaki resimlerden çalışmak istediğiniz dersi seçerek üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. İyi seyirler;


Trafik ve Çevre Bilgisi Dersi Videolu Konu AnlatımAraç Tekniği ve Motor Bilgisi Dersi Videolu Konu Anlatımİlk Yardım Bilgisi Dersi Videolu Konu Anlatım Trafik Adabı Dersi Videolu Konu AnlatımSon Yapılan Ehliyet Sınavı Soru Çözüm ve Videolu Konu AnlatımÖzel Direksiyon Dersi, Bayandan Bayana Özel Direksiyon Dersi

 


 

Online Ehliyet Kayıt

Online Ehliyet Kayıt sistemimiz ile online olarak ehliyet kaydı yapabilirsiniz. Gerekli belgeler kısmından ehliyet için istenilen belgeleri öğrenebilirsiniz.

 

Online Ehliyet Kaydı için tıklayınız.

 

 

Ehliyet Alma Süreci

Ehliyet teorik yani yazılı sınavıbaşarılı bir şekilde tamamladınız, direksiyon sınavından da başarılı oldunuz. Sırada ehliyet nasıl alınır, alma süreci nasıldır?

 

Ehliyet alma süreci için tıklayınız.

Ehliyet Randevu

Ehliyet sınavını kazandınız, direksiyon sınavını da başarılı ile geçtiniz. Artık sıra ehliyeti çıkarmakta, ehliyet için emniyetten randevu almanız gerekiyor.

 

Ehliyet randevusu için lütfen tıklayınız.

 

 

Yeni Direksiyon Sınavı

Yenilenen direksiyon sınavı sisteminde dikkat etmemiz gereken bazı noktalar ve yenilenen parkurlar ile ilgili bilmemiz gerekenler sınavda başarımızı yükseltecektir.

 

Direksiyon sınavı için tıklayınız.

Özel Direksiyon Dersi

Özel direksiyon dersi eğitimlerimiz ile ilgili hem direksiyon sınavlarında başarı gösteriyor hemde trafikte sürüş yaparken kendinizi rahat hissediyorsunuz.

 

Özel Direksiyon Dersi için tıklayınız.

  

 

Stajyer Ehliyet

Stajyer ehliyet hangi sürücü adaylarını ilgilendiriyor ve kimle stajyer ehliyet sahibi olabilir, stajyer ehliyet nedir? Stajyer ehliyet ile ilgili yükümlülükler nedir?

 

Stajyer Ehliyet için tıklayınız.

Özel Motosiklet Eğitimi

Motosiklet eğitimleri İstanbul'un merkezinde haftanın her günü özel eğitmenler eşliğinde özel motosiklet parkurları ve teknikleriyle sürücü adaylarımıza verilmektedir.

 

Motosiklet Eğitimi için lütfen tıklayınız.

 

 

Ehliyet E-Sınav

Ehliyet sınavlarında artık yeni bir E-Sınav dönemi başladı. Elektronik ehliyet sınavı nedir? Elektronik Ehliyet Sınavı Nasıl yapılır? Üsküdar E-Sınav merkezi nerdedir?

 

Elektronik Ehliyet Sınavı için tıklayınız.

Back to top