0850 430 30 00  | [email protected]yesilisiksurucukurslari.com

7/24 Danışma Hattı 0507 166 00 00

Yeşil Işık Sürücü Kursları Facebook Yeşil Işık Sürücü Kursları Twitter  Yeşil Işık Sürücü Kursları Sizi Arayalım

2004 yılında kurulan Yeşil Işık Sürücü Kursu, başarılı ve kaliteli eğitim anlayışı ile Üsküdar merkezde eğitim ve öğretim hizmetini siz değerli kursiyerlerle buluşturdu. 2005 yılının ortalarında Bağlarbaşı Yeşil Işık Sürücü Kursu şubesi ile Marmara Üniversitesi bitişiğinde İstanbul Sürücü Kursları arasında en iyi olmak için ve daha fazla kursiyere kaliteli eğitim anlayışını aktarmak için Bağlarbaşı Yeşil Işık Sürücü Kursu olarak hizmete girmiştir.

Başarılı eğitmen kadrosu sayesinde yazılı ehliyet sınavlarında %85 başarı oranı sağlamıştır. Yeşil Işık Sürücü Kursu olarak direksiyon sınav sonuçlarında ise %100 başarı ile başarısını zirveye taşımıştır. İstanbul da en iyi sürücü kursu olmak için Yeşil Işık Sürücü Kursu olarak kursiyerlerimize en iyi eğitimi veriyoruz. Sadece İstanbul da en iyi sürücü kursu olmak ve diğer, Üsküdar En İyi Sürücü Kursu, Kadıköy En İyi Sürücü Kursu, Bağlarbaşı En İyi Sürücü Kursu, Erenköy En İyi Sürücü Kursu, Ümraniye En İyi Sürücü Kursu, Ataşehir En İyi Sürücü Kursu, Bağdat Caddesi En İyi Sürücü Kursu, Fikirtepe En İyi Sürücü Kursu, Göztepe En İyi Sürücü Kursu, Kozyatağı En İyi Sürücü Kursu, Maltepe En İyi Sürücü Kursu, Merdivenköy En İyi Sürücü Kursu, Sahrayıcedit En İyi Sürücü Kursu, Suadiye En İyi Sürücü Kursu, Şerifali En İyi Sürücü Kursu, Bostancı En İyi Sürücü Kursu, Kazasker En İyi Sürücü Kursu olmaktır.

 

Yazılı ehliyet sınavına girmeden önce kursiyerlerimizi teorik dersler için özel olarak dizayn edilmiş 14 kişilik sınıflarda eğitim vermekteyiz. 10 gün süren direksiyon eğitimlerinin 5 günü akan trafikte birebir verilmektedir. Kursiyerlerimiz direksiyon dersi çalışmaları için bağlı bulunduğu şubemizden götürülüp geri getirilmektedir.

 

Yeşil Işık Sürücü Kursu olarak amacımız kursiyerlere hem teorik ehliyet derslerinde hemde direksiyon derslerinde en iyi eğitim ve en kaliteli dersleri verebilmek ve trafiğe gönül rahatlığı ile çıkabilmelerini sağlamaktır. 

 

Yeşil Işık Sürücü Kursu ilk yardım, araç tekniği, trafik ve çevre bilgisi ve trafik adabı teorik dersleri ve direksiyon dersleri Milli Eğitim Bakanlığından onaylı ve alanında uzman, uzman olduğu eğitimleri yıllara dayanan geçmiş bilgi ve donelerini paylaşarak anlatan ve tümü üniversite mezunu eğitimler tarafından verilmektedir.

 

Yeşil Işık Sürücü Kursu olarak hedeflediğimiz koşulsuz kursiyer memnuniyeti ve trafikte daha bilinçli sürücüler yetiştirmektir. Direksiyon derslerinde kullandığımız tüm araçlar son modeldir. 

 

Üsküdar bölgesinde haftanın her günü motosiklet eğitimi veren tek sürücü kursu olan Yeşil Işık Sürücü Kursumuza gelerek en iyi motosiklet ehliyetini ve en iyi motosiklet dersini bizden alabilirsiniz.

 

Motosiklet ehliyetleri için motosiklet eğitimlerimiz kendi özel pistimizde haftanın her günü motosiklet eğitimi sloganıyla her gün uygun olduğunuz saatlerde organize edilip verilmektedir.

Online Ehliyet Kayıt

Online Ehliyet Kayıt sistemimiz ile online olarak ehliyet kaydı yapabilirsiniz. Gerekli belgeler kısmından ehliyet için istenilen belgeleri öğrenebilirsiniz.

 

Online Ehliyet Kaydı için tıklayınız.

 

 

Ehliyet Alma Süreci

Ehliyet teorik yani yazılı sınavıbaşarılı bir şekilde tamamladınız, direksiyon sınavından da başarılı oldunuz. Sırada ehliyet nasıl alınır, alma süreci nasıldır?

 

Ehliyet alma süreci için tıklayınız.

Ehliyet Randevu

Ehliyet sınavını kazandınız, direksiyon sınavını da başarılı ile geçtiniz. Artık sıra ehliyeti çıkarmakta, ehliyet için emniyetten randevu almanız gerekiyor.

 

Ehliyet randevusu için lütfen tıklayınız.

 

 

Yeni Direksiyon Sınavı

Yenilenen direksiyon sınavı sisteminde dikkat etmemiz gereken bazı noktalar ve yenilenen parkurlar ile ilgili bilmemiz gerekenler sınavda başarımızı yükseltecektir.

 

Direksiyon sınavı için tıklayınız.

Özel Direksiyon Dersi

Özel direksiyon dersi eğitimlerimiz ile ilgili hem direksiyon sınavlarında başarı gösteriyor hemde trafikte sürüş yaparken kendinizi rahat hissediyorsunuz.

 

Özel Direksiyon Dersi için tıklayınız.

  

 

Stajyer Ehliyet

Stajyer ehliyet hangi sürücü adaylarını ilgilendiriyor ve kimle stajyer ehliyet sahibi olabilir, stajyer ehliyet nedir? Stajyer ehliyet ile ilgili yükümlülükler nedir?

 

Stajyer Ehliyet için tıklayınız.

Özel Motosiklet Eğitimi

Motosiklet eğitimleri İstanbul'un merkezinde haftanın her günü özel eğitmenler eşliğinde özel motosiklet parkurları ve teknikleriyle sürücü adaylarımıza verilmektedir.

 

Motosiklet Eğitimi için lütfen tıklayınız.

 

 

Ehliyet E-Sınav

Ehliyet sınavlarında artık yeni bir E-Sınav dönemi başladı. Elektronik ehliyet sınavı nedir? Elektronik Ehliyet Sınavı Nasıl yapılır? Üsküdar E-Sınav merkezi nerdedir?

 

Elektronik Ehliyet Sınavı için tıklayınız.

Back to top